Menu
Přihlášení
a registrace
Po - Čt: 9–12 h a 13–16 h, Pá: 9–14 h
483 104 444

Vánoční strom ikona GARANCE VÁNOČNÍHO NÁKUPU

NEBOJTE SE NEVHODNÝCH DÁRKŮ, ZBOŽÍ MŮŽETE VRÁTIT DO 31.1.2021.
Úvod Magazín Zajímavosti Kde bylo tam bylo...

Kde bylo tam bylo...

Značka SEESEE vznikla z podnětu ženy, která miluje přírodu a propadla vášni k rybaření...

Jako každá žena i Nicol vždy chtěla mít možnost pěkně se obléct a najít si oblečení, které vyhovuje jejím potřebám. Jelikož na evropském trhu nic podobné jako rybářská značka pro ženy dosud není, rozhodla se, přinést tuto možnost sama v podobě značky SEESEE.

Každý kousek oblečení je ručně šitý na Slovensku. Značka SEESEE pro vás vybírá ty nejkvalitnější materiály, aby se produkty lehce a s radostí nosily a zároveň poskytovaly pro vás to největší pohodlí.

Věříme, že se vám toto oblečení bude líbit a budete se v něm cítit výjimečně a krásně, protože tak by se ženy měly cítit bez ohledu na to, jestli jsou ve městě, na procházce v lese nebo ve spacáku pod širým nebem :)

O Nicol – otázky a odpovědi

Co tě vedlo k myšlence založit si vlastní značku?
Od malička sem byla vedená k přírodě mými rodiči a jak jsem dospívala stále víc a víc tak jsem si ji zamilovala. Když jsem potkala svého drahého muže, který je vynikajícím rybářem, dostala jsem příležitost nechodit do přírody jen na procházky, ale trávit zde celé dny, celé noci v objetí jezer, stromů, hvězd a celé přírody. Navíc jsem mohla "přičichnout" i k samotnému rybaření, které mě nesmírně uchvátilo a neustále mi přináší do života klid a relax, který při každodenních běžných povinnostech člověk potřebuje.

Tak jako každá žena zbožňuji možnost se pěkně obléct, ať už jdu do města nebo na víkendové kempování :) Avšak na evropském trhu jsem nemohla najít značku pro ženy, která by vyhovovala mým potřebám. Už mě unavovalo si kupovat pánská S trička, ve kterých jsem na konci dne vypadala jako vodník. A tak vznikla myšlenka založení značky SEESEE. Značky, která bude přihlížet na potřeby nás žen :)

Jaké jsou výhody značky SEESEE oproti jiným značkám na trhu?
Značka SEESEE je jedinou značkou svého druhu na evropském trhu. Je určena ženám, které zbožňují přírodu a rybaření, a které chtějí i ve stanu vypadat jako stylové ženy.

Z čeho čerpáš největší inspiraci pro svoje modely?
Mojí největší inspirací je právě příroda a samotné rybaření. Velkou inspirací jsou mi i fotky "vás" žen, které sleduji napříč sociálními sítěmi, a které mě neustále posouvají a inspirují k novým nápadům. A proto pokud máte kterákoli, jakékoli nápady, jak vylepšit nějaký kousek oblečení nebo inspiraci na výrobu nového – sem s ním! Velmi ráda se inspiruji. Vždyť konec konců značka SEESEE tu má být pro nás všechny :)

Co je tvým cílem?
Mám spoustu snů, které věřím, že se mi podaří postupně v životě realizovat. Ale mým velkým snem byla značka SEESEE, která se realizovala víc jak rok a je výsledkem a mým naplněným snem je, že můžu ženám nabídnout značku, ve které se budou cítit výjimečné i na rybách. Značku, která tu dosud chyběla :)

6 důvodů, proč nakoupit u nás

Poznejte nás
 • Doprava při nákupu nad 1000 Kč zdarma

 • Založeno 2000 - tradice prodeje již 20 let

 • Možnost nákupu na splátky

 • Možnost vrácení zboží do 30 dnů

 • Nejširší sortiment - v nabídce více než 100 000 produktů

 • Rybařině rozumíme - v teamu je i mistr světa

Hodnocení našich zákazníků

Další hodnocení zákazníků

90%

Ověřený zákazník

Poslední objednávka trvala dlouho než dorazila, ale zase na to ČR se poslední dobou děje to není až takové velké minus. Chybějící dárky za nákupy i slevové kupóny za objednávku již nejsou.
 • Ceny
 • Ochota personálu
 • V případě poškození zboží okamžitá výměna

90%

Ověřený zákazník

 • Funguje báječně.
 • Špičkové zboží.
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíte se sběrem cookies?