Menu
Přihlášení
a registrace
Po - Čt: 9–12 h a 13–16 h, Pá: 9–14 h
483 104 444
Úvod Magazín Zajímavosti Lov na dírkách: Rafan vs. Carpkiller, pasivní vs. aktivní technika

Lov na dírkách: Rafan vs. Carpkiller, pasivní vs. aktivní technika

V polovině února se uskutečnil první menší meeting Tropic Fishing týmu. Plán byl jasný - pogrilujeme, pokecáme a natočíme další video na náš nový Youtube kanál.Tentokrát jsme zvolili takovou naší místní “týmovou vodu” – krásný soukromý lom našeho kamaráda, kde máme už pár let nasazené ryby, především dravce, pár kaprů, nějaký ty amury a početnou obsádku bílé ryby. Řekli jsme si, že uspořádáme menší soutěž a porovnáme lov pasivním způsobem (splávek – červík, sýr, rohlík) s lovem aktivním způsobem (vláčka – různé gumy, nymfy, smáčci apod.)


Klání se zúčastnily i naše dvě rybářské legendy. A zatímco Honza Carpkiller Hubka vsadil na vláčku, Aleš Rafan Moc použil splávek. Oba ještě doplňovali týmoví parťáci Filip a Karel. K tomu v meziobdobí Kunnys s Katkou rozpalovali gril a připravovali parádní burgery z anguse, takže panovala opravdu parádní atmosféra!Týmy nenechaly nic náhodě, Honza si vyvrtal dírky po půlce rybníka a neustále zkoušel různé nástrahy a způsoby vertikální přívlače a lovu z propadu. Rafan s Filipem si roztáhli křesílka a vsadili na osvědčenou Rafanovu taktiku do studené vody, kterou je tavený sýr.

Hned po náhozu a lehkém zákrmu pár hrstmi method mixu se klukům párkrát pohnul splávek a vypadalo to, že budou mít vyhráno. V tu chvíli Honza začal přitvrzovat a rozhodl se použít nový Deeper Chirp+, který parádně monitoruje sloupec i strukturu dna pod dírkou. Musíme říct, že Deeper se ukázal jako super vychytávka, díky níž si i Filip s Rafanem mohli perfektně naměřit hloubku a mrknout se na dno pod jejich dírkama.První ryba přišla nečekaně Filipovi, a to malý okounek na tavený sýr. Honza s Alešem i Karlem zbystřili a začali makat, co to šlo, aby se jim taky povedl nějaký úlovek. Jak to celé dopadlo se dozvíte v super videu, které je zpracované jako rozhovor mezi Hubkynem a Rafanem. Velký dík patří Kunnysovi s Katkou za perfektní burgery, na kterých jsme si všichni moc pochutnali. Těšte se na další zprávy a videa od členů našeho týmu. A nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho nového Youtube kanálu.

6 důvodů, proč nakoupit u nás

Poznejte nás
  • Doprava při nákupu nad 1000 Kč zdarma

  • Založeno 2000 - tradice prodeje již 20 let

  • Možnost nákupu na splátky

  • Možnost vrácení zboží do 30 dnů

  • Nejširší sortiment - v nabídce více než 100 000 produktů

  • Rybařině rozumíme - v teamu je i mistr světa

Hodnocení našich zákazníků

Další hodnocení zákazníků

100%

Ověřený zákazník

žádná není
  • rychlé vyřízení objednávky

100%

Ověřený zákazník

  • Rychlost a spolehlovist
Cookies nejsou sušenky
Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíte se sběrem cookies?