Menu
Zpět
Přihlášení
a registrace
Zpět
Po - Čt: 9–12 h a 13–16 h, Pá: 9–14 h
483 104 444

SLEVOVÝ PROGRAM

pro získání slevy až 18% se přihlaste nebo zaregistrujte
Úvod Magazín Zajímavosti Starbaits – skutečná HVĚZDA mezi výrobci návnad a nástrah na lov kaprů

Starbaits – skutečná HVĚZDA mezi výrobci návnad a nástrah na lov kaprů

Značka Starbaits je součástí portfolia firmy Sensas a zabývá se výhradně výrobou vybavení a krmiv pro lov kaprů. Francouzská firma Sensas vznikla v roce 1963 jako výrobce konopného oleje. Z následného suchého odpadu začala vyrábět krmiva pro sportovní rybáře, a tak vznikla první krmiva Sensas pro plaváčkáře, kterých je ve Francii velké množství a patří mezi světovou špičku.


Postupem času a rozvojem moderní kaprařiny začátkem 90. let vznikla značka Starbaits s cílem nabídnout rybářům kvalitní produkty pro lov kapitálních kaprů. Jako jedna z prvních značek na světě začal Starbaits v roce 1996 vyrábět hotové boilie pod názvem Performance. Od té doby známe spojení slov „Starbaits = Ivan Fabian. Právě v roce 1996 začal Ivan Fabian oficiálně spolupracovat s firmou Sensas a stal se oficiálním a sponzorovaným testerem značky Starbaits na Slovensku. Dodnes je Ivan Fabian neodmyslitelnou tváří značky Starbaits. Právě jeho úspěchy i úspěchy celého Starbaits teamu na všemožných významných závodech v lovu kaprů v Evropě mají za důsledek, že boilies Starbaits je tak oblíbené u většiny rybářů. V dnešní době je Sensas největším výrobcem krmiv pro sportovní rybáře na světě a denní produkce boilies Starbaits je až 10 tun denně.

Boilies Starbaits Concept

Se stále narůstajícími nároky rybářů vznikla v roce 2006 produktová řada Concept a v ní kromě jiných i legendární příchuť Hot Demon. Tato příchuť má velmi silnou kořeněnou vůni díky množství různých koření. Hot Demon je neodmyslitelnou volbou pro zimní rybolov, kdy se ve studené vodě výborně uvolňují aromata, která lákají ke žravosti častokrát zazimované ryby. Není snad žádná jiná příchuť na trhu nepřetržitě od roku 2006 bez jakékoli změny při výrobě. I to dokazuje výjimečnost příchutě Hot Demon. 
 


Hot Demon byl určitý čas favoritem do studené vody i člena našeho Tropic Fishing teamu Honzy „Carpkillera“ Hubky.

O rok později, tedy v roce 2007, spatřila světlo světa další dnes již legendární příchuť a to SK30. Je to příchuť sestávající ze dvou hlavních složek – S = squid a K = krill. Boilies SK30 je velmi olejnaté, a proto extrémně účinné v teplé vodě a na revírech, kde je dno pokryto bahnem. Rovněž je velmi dobře stravitelné, a tedy výborné pro masivní krmné kampaně nebo dlouhodobé krmení během vícedenních výprav či týdenních závodech. Příchuť SK30 má na kontě nejvíce osobních rekordů u členů slovenského Starbaits teamu ze všech příchutí, které byly kdy vyrobeny. I to je důvod proč se také nepřetržitě vyrábí už tolik let.
 


Někdejší osobní rekord Ivana Fabiana. Tohoto gigantického kapra ulovil během extrémně horkého týdne na SK30.

Signal a RS1 jsou příchutě sestavené pro selektivní lov těch největších kaprů žijících po celém světě. Základní a velmi důležitou složkou v obou příchutích je výtažek ze sladkovodního raka. Raci jsou pro velké kapry neodolatelné, ale zároveň nezajímavé pro kapry menších velikostí. RS1 je navíc obohaceno o originální Robin Red od firmy Haiths. Díky tomu je jeho použití vhodné po celý rok.


 
Ľudovít Vítek je dalším členem Tropic Fishing teamu, kterému se v minulosti dařilo na boilie Starbaits. Během týdenní výpravy chytil několik ryb z jednoho místa na příchuť RS1, všechny ulovené ryby patřily do kategorie velkých.

Starbaits každoročně pustí na trh do prodeje nějakou novou příchuť, a proto si dnes můžeme vybrat z produktové řady také další o nic méně kvalitní a zajímavé příchutě Ocean Tuna, Omega Fish, Garlic Fish, Red Liver a Spicy Salmon. Každá příchuť je samozřejmě doplněna o další produkty, a to obalovací těsta, pop-up, chytací boilie, pelety, dipy, droppery a další.
 

Boilies Starbaits Probiotic

Produktovou řada Probiotic vyvinul anglický kaprař Mitch Smith. Jeho záměr byl vyrobit boilies pro rybáře, kteří potřebují docílit rychlého záběru, protože nemají čas jezdit na dlouhé výpravy. Jeho zkušenosti a odbornost jsou podpořeny titulem mistra světa a mistra Evropy v lovu kaprů. Oba tituly získal za pomoci příchutě Shelf Life. Tato příchuť byla ještě vylepšena o Robin Red a nazvána Probiotic the Red One tak, jak ji známe dnes. Jedná se o boilie které je popisováno jako jedno z nejrychleji účinných na trhu a ryby všech velikostí a druhů ho milují. Probiotic the Red One je velmi úspěšné a oblíbené i mezi závodními kapraři. Nesmí chybět ve výbavě žádného člena Starbaits teamu na žádném závodě v lovu kaprů, jedná se o základní kámen úspěšných závodů. Probiotic the Red One významnou měrou přispělo k vítězství na mnoha závodech jako například IBCC 2018, Stairs to Hell 2017 či vícero ročnících Zemplínského a mnoho dalších.
 


V roce 2018 vyhráli Ľubomír Žabčík, Richard Ježík a Miroslav Laurinc - „Žabky“, jak je všichni známe, největší závod v lovu kaprů na světě s rekordním počtem ulovených ryb. Základním kamenem úspěchu bylo boilie Starbaits Probiotic the Red One.

Také produktová řada Probiotic každoročně rozšiřuje své řady o nové příchutě, které jsou předurčeny k chytání kaprů během krátké doby. Jedná se o příchutě Blackberry, Scopex and Krill, Peach and Mango, Spicy Chicken, Monster Crab a samozřejmě již zmiňované Red One. Také řada Probiotic nabízí ve svých příchutích dipy, pop-up, pelety a další produkty. Pokud chodíte na ryby jen na pár hodin, například po práci, nebo jste zanícený závodník, produktová řada Probiotic je ta správná volba pro vás.
 


Produktorou řadu Probiotic tvoří atraktivní příchutě předurčené k rychlé akci.
 

Boilies Grab and Go

V současné době Starbaits vyrábí 3 produktové řady a tou poslední je řada Grab and Go (Vezmi a Jdi). Jedná se o ekonomicky nejvýhodnější boilie, které je určeno pro rychlé chytání a také pro masivní krmné kampaně. Grab and Go se vyrábí v deseti příchutích, a to: Strawberry Jam, Spice, Tutti, Sweet Corn, Scopex, Mega Fish, Banana cream, Halibut, Pineapple a Garlic. Čili se jedná o příchutě, které bez problémů a s oblibou kapři přijímají. Ekonomicky nejvýhodnější je 10 kg balení, ale boilies Grab and Go si můžete koupit i v balení 1 kg a 2,5 kg. Všechna balení obsahují jen 20 mm boilies.
 


Pokud potřebujete na velkých vodních plochách s velkým množstvím ryb založit masivní krmnou kampaň, boilie Grab and Go je vhodné pro vás i pro váš finanční rozpočet.

Jak jsme již v úvodu zmiňovali, značka Starbaits nabízí kompletní sortiment pro lov kaprů a pohodlí rybářů. V nabídce této značky naleznete pruty, navijáky, lehátka, křesla, spací pytle, bivaky, čluny, stojany na pruty či hlásiče záběru. Také všemožnou bižuterii a také vše potřebné pro campování. Jsme přesvědčeni že koupí jakéhokoli produktu značky Starbaits uděláte správný krok pro úspěšný či pohodlný lov a pobyt u vody.
 

V článku najdete tyto produkty

Boilies Starbaits Probiotic - Red One 1kg 14mm Boilies Starbaits Probiotic - Red One 1kg 14mm
Ihned k odeslání > 10 ks, další dle dostupnosti
399 Kč
Boilies Starbaits Probiotic Peach&Mango 1kg Průměr 14mm Boilies Starbaits Probiotic Peach&Mango 1kg Průměr 14mm
Ihned k odeslání 6 ks, další dle dostupnosti
359 Kč
Prut Starbaits M3 Dark Night Prut Starbaits M3 Dark Night
Dostupnost dle varianty
od 1 999 Kč
Vyberte si variantu
Boilies Starbaits Concept RS1 2,5kg 20mm Boilies Starbaits Concept RS1 2,5kg 20mm
Ihned k odeslání 3 ks, další dle dostupnosti
925 Kč
Lehátko Starbaits BIVIE 8-nohé Lehátko Starbaits BIVIE 8-nohé
Ihned k odeslání > 10 ks, další dle dostupnosti
3 999 Kč
3 590 Kč
Boilies Starbaits Grab&Go Global Pineapple 20mm 1kg Boilies Starbaits Grab&Go Global Pineapple 20mm 1kg
Ihned k odeslání > 10 ks, další dle dostupnosti
149 Kč
Boilies Starbaits Concept Hot Demon 1kg 10mm Boilies Starbaits Concept Hot Demon 1kg 10mm
Ihned k odeslání 1 ks, další dle dostupnosti
399 Kč
Pelety Starbaits Mixed 2kg SK30 Pelety Starbaits Mixed 2kg SK30
Momentálně nedostupné
399 Kč
Pelety Starbaits Mixed 2kg Ocean Tuna Pelety Starbaits Mixed 2kg Ocean Tuna
Momentálně nedostupné
399 Kč

6 důvodů, proč nakoupit u nás

Poznejte nás
  • Doprava při nákupu nad 1000 Kč zdarma

  • Založeno 2000 - tradice prodeje již 22 let

  • Možnost nákupu na splátky

  • Možnost vrácení zboží do 30 dnů

  • Nejširší sortiment - v nabídce více než 100 000 produktů

  • Rybařině rozumíme - v teamu je i mistr světa

Hodnocení našich zákazníků

Další hodnocení zákazníků

100%

Ověřený zákazník

Vše OK.

100%

Ověřený zákazník

Vše O.K.