Menu
Zpět
Přihlášení
a registrace
Zpět
Po - Čt: 9–12 h a 13–16 h, Pá: 9–14 h
483 104 444

SLEVOVÝ PROGRAM

pro získání slevy až 18% se přihlaste nebo zaregistrujte
Úvod Magazín Závody Zhodnocení Tropic Fishing MČR přívlač lodě očima Honzy Hubky

Zhodnocení Tropic Fishing MČR přívlač lodě očima Honzy Hubky

IX. ročník Tropic Fishing Mistrovství České republiky přívlač lodě 2022 je za námi a my bychom chtěli využít příležitosti a samotný závod za pořadatele zhodnotit.


Za barvy naší společnosti Tropic Fishing startovali v závodě hned dva týmy. Naše duo Honza Hubka a Kuba Kolář si v druhém kole vybralo snad všechnu smůlu světa a cílová ryba, sumec, jim bohužel během zdolávání narovnal háček a utekl. Po prvním dni, kdy nachytali celkem 13 bodovaných ryb, to bylo skutečně hořké a po zbytek druhého dne se už jim dalšího sumce, jejich jasně stanovenou cílovou rybu, na háček dostat nepodařilo. Nakonec tak obsadili až 14. místo. Druhý tropický tým JirDa – vedoucí naší prodejny Daniel Válek a jeho otec Jirka, měli štěstí o něco více. Svého závodního sumce úspěšně zdolali, a nejen díky němu tak obsadili pěkné 11. místo. Gratulujeme!
 

Celkově se nachytalo velice slušné množství bodovaných dravců. Nejčastějším bodovaným úlovkem byli menší candáti a okouni. Překvapením pro mnoho týmů bylo značné množství ulovených bolenú, dosahujících délky až 80 cm. Ti pořadím pořádně zamíchali a týmy, které se na ně dokázali efektivně zaměřit, patřili v závodě k těm úspěšnějším. 


Štik se, ostatně jako vždy, nachytalo opravdové minimum. Svědčí to bohužel o faktu, že hustota jejich populace je na těchto revírech skutečně až tragicky řídká. Díky formátu bodování tzv. „na kvadrát“, kdy se body za jednotlivé vypočítávají násobením délky úlovku na druhou, byl tedy absolutně nejcennějším úlovkem sumec velký. 


Jediný tým, který je dokázal cíleně nachytat v množství 2-3 kusů denně, byl absolutní vítěz. Jednalo se o Garmin Fishing Team. Novými oficiálními mistry České republiky pro rok 2022 se tak po zásluze stali Josef Verner a Ondřej Sádlík. 

Na druhém místě skončili Miroslav Slavík a Lumír Horák (Gunki Garmin Team), kteří zároveň ulovili i největší rybu závodu – sumce s mírou 116 cm.

Bronzovou 3. pozici získali Aleš Erba a Jindřich Hemrlík za Team RTB.  


Všem moc gratulujeme!
 
Závod se uskutečnil v termínu od 9. do 11.9.2022 na Labi 6/7 a jezeře Žernoseky a jako Tropic Fishing jsme se stali jeho generálním sponzorem. Celkově se závodu zúčastnilo 23 dvoučlenných posádek. Z toho 22 týmů prakticky z celé České republiky a jedna posádka z Polska. 

Jak v pátečním tréninku, tak oba závodní dny, panovala napříč všemi posádkami naprosto pohodová a přátelská atmosféra. Nezaznamenali jsme jediné pochybení vůči pravidlům nebo rybářskému řádu a nemuseli jsme řešit ani jeden jediný protest nebo hádku. I za to patří všem zúčastněným velký dík za fair-play přístup!

Stejný dík ale patří i rozhodčím, které si týmy sami přivezli nebo jim byli přiděleni od pořadatele z řad členů rybářské stráže a spolupracovníků místních rybářských organizací, konkrétně z MO ČRS Litoměřice a z MO ČRS Ústí nad Labem. Ti se tak přímo zapojili do samotného dění, pořádání a závodu jako takového. Díky tomu se naše spolupráce pro pořádání dalších podobných, ale i jiných rybářských závodů na těchto revírech, ještě více prohloubila. A také příslušné organizace viděli naprosto reálně, jak takové závody probíhají, jak se závodníci ke svým úlovkům chovají a jak dodržují rybářský řád i pravidla plavby. Myslím, že to bylo skvělé rozhodnutí, ze kterého mám opravdu dobrý pocit, protože reakce a zhodnocení závodu právě od zmíněných členů místní rybářské stráže byly naprosto kladné. Věřím, že si to samotní strážci našich revírů užili, a že se i každý něčemu od zkušených závodníků přiučil. Děkujeme za to!
 
Komu patří taktéž obrovský dík, jsou hrdí a čestní sponzoři tohoto závodu. Samozřejmě hlavním partnerem a garantem celého závodu je Český rybářský svaz zastoupený v tomto případě přímo trenérem české lodní přívlačové reprezentace Josefem Zahrádkou. Obrovskou radost mám z podpory mnoha značek a společností působících na českém rybářském trhu. Díky jejich obrovské ochotě se mohli účastníci závodu těšit na opravdu krásné a hodnotné ceny v celkové hodnotě přes 150 000 Kč! Všechna čest, velký respekt, a ještě jednou všem moc děkujeme!
Čestnými a hrdými sponzory letošního IX. Ročníku Tropic Fishing Mistrovství České republiky 2022 přívlač lodě byli:

Bohemi-Marine a Wavy boats – distributor značky Lowrance
Shimanofishing.eu – kompletní sortiment rybářského náčiní nejvyšší kvality
Navionics.com – námořní a lodní mapy
Rapala a VMC – distributor značek: 13 fishing, Okuma, Rapala, Vmc
Rather Outdoors – distributor značek: FOX Rage, Salmo, Strike King a Lews
Sensas – za značky Gunki a Illex
FHST – za značky Keitech a BKK
Fair point Outdoors – Westin fishing – Radek Filip
Garmin Fishing.cz – Josef Verner
Boat+ - Thor Boats – Tomáš Jírovec
Duo Fishing – DUO int., Headbanger lures, LMAB a PALMS – Ondřej Dušek
Fishing Trade – Favorite, Spinmad, Crazy Fish, Vanfook – František Čáha
Active fishing – Varivas – Stanislav Lukášek
Napřívlač.cz – King Of The Lake – Zeck, River2sea, Grundéns – Jiří Koláček a Jaromír Liška
David Lužný
Antonín Pácal
Klásek Trading
Pivovar Svijany
 
Ještě jednou vám všem obrovské díky!
 
Na závěr chceme strašně moc poděkovat a vyzdvihnout skvělou práci hlavních rozhodčí celého závodu. Těmi byli manželé Jana a Petr Kubíčkovi – stálice, kořeny a pilíře celé české lodní reprezentace. Děkujeme za vše.

Tak zase za rok a ještě jednou – díky všem! 

Za pořadatele Honza Hubka a Jakub Kolář

6 důvodů, proč nakoupit u nás

Poznejte nás
  • Doprava při nákupu nad 1000 Kč zdarma

  • Založeno 2000 - tradice prodeje již 22 let

  • Možnost nákupu na splátky

  • Možnost vrácení zboží do 30 dnů

  • Nejširší sortiment - v nabídce více než 100 000 produktů

  • Rybařině rozumíme - v teamu je i mistr světa

Hodnocení našich zákazníků

Další hodnocení zákazníků

100%

Ověřený zákazník

  • Zboží doručeno do 48 hodin

100%

Ověřený zákazník

Velice rychlé dodání, perfektně zabaleno. Skvělá komnikace, ochota a vstřícnost při telefonickém rozhovoru. Mohu jen doporučit.